+38 (067) 782-04-36
+38 (063) 285-55-75

Повернення та обмін

Умови повернення та обміну товару

Відповідно до статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів", протягом 14 днів, не рахуючи дня продажу, покупець має право обміняти або повернути непродовольчий товар належної якості продавцю, у якого він його придбав, отримавши при цьому повне повернення коштів або аналогічний товар , якщо товар не задовольняє за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин і не може бути використаний за призначенням.


Клієнт має право повернути товар, куплений у нашому магазині в строк до 14 днів з моменту покупки, отримавши при цьому рівнозначну заміну або повернення грошей при виконанні однієї з наступних умов:

• У товарі був присутній явний заводський недолік (брак), такий як елементи, що не працюють, дефекти малюнка або фарбування, помітна фізична шкода товару (пам'ятості, тріщини, відламані елементи, розриви матеріалу) тощо. При цьому клієнт обов'язково має максимально оперативно (бажано в день отримання товару) повідомити про виявлення заводського браку в кол-центр магазину або на електронну пошту.

• Відмова від товару при отриманні яка не пов'язана з браком (товар справний, але не підійшов колір, розмір, малюнок, якість тощо)

• Товар повертається в ідеальному стані без явних дефектів та пошкоджень, отриманих у процесі його експлуатації. Товар не використовувався покупцем. Товар, отриманий клієнтом у заводській упаковці, повертається з цією упаковкою;

При цьому діють такі правила приймання та повернення товарів:

• Клієнт зобов'язаний перевірити правильність комплектації замовлення та цілісність товарів у момент отримання замовлення;

• Товари відправлені до інших міст України, повертаються через перевізника "Нова Пошта" за рахунок покупця

Важливо! Магазин Святкова Авоська не надає гарантії на товар, що продається. Товар не підлягає сервісному обслуговуванню. Після закінчення 14 днів з моменту покупки, претензії за якістю, комплектацією, зовнішнім виглядом або характеристиками товару не приймаються!

Повернення фольгованих повітряних куль

Обмін та повернення фольгованих повітряних куль проводиться лише за наявності виробничого браку.

Шлюбом вважається:

• наявність дірок, порізів чи інших явних фізичних ушкоджень;

• відсутній клапан або клапан не розкривається (якщо він передбачений у кулі);

• заводський брак друку малюнка;

 Недоліком не рахується і до обміну/повернення не приймаються:

• попередньо використані (надуті) кулі, які здуваються з будь-якої причини (передуті кулі, надуті кілька разів, що лопнули тощо);

• кулі, зіпсовані клієнтом під час розкриття упаковки або в процесі експлуатації

Повернення та обмін латексних повітряних куль

Відповідно до Постанови КМУ від 19 березня 1994 року №172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", гумові надувні кулі обміну та поверненню не підлягають.

Тематичні кулі (Новий рік, День Святого Валентина, День знань тощо) не обмінюються через сезонну затребуваність цих дизайнів.